_

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri


Sayın Üyemiz,

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla, Oda/Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları tamamlanmıştır.

İl İcra Komitesi Üye sayıları, seçmen listeleri, seçim tarihi, seçim yeri ve saati 3 Ekim 2023 mesai başlangıcında Hizmet Binamızın ilan yerine asılmış ve Borsamız internet sitesinde yayınlanarak duyurulmaya başlanmıştır. Bu duyuru 6 Ekim 2023 mesai bitimine kadar devam edecektir.

İl Kurul Üyeleri arasından İl İcra Komitesi Üyeliğine aday olacakların adaylık başvuruları, 11 Ekim 2023 – 17 Ekim 2023 tarihleri arasında dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte mesai bitimine kadar Kayseri Ticaret Borsası’na yapılacaktır.

Başvurusunu tamamlamış İcra Komitesi Üyeliği adaylarının yer aldığı liste, 18 Ekim 2023 Çarşamba günü mesai başlangıç saatinden itibaren seçimin gerçekleştirileceği Kayseri Ticaret Borsası hizmet binasında bulunan ilan yerlerine asılmak ve/veya internet sitesinde yayınlanmak suretiyle duyurulacaktır.

İcra Komitesi seçimleri 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10.00 -17.00 saatleri arasında Borsamız Hizmet Binasında fiziki olarak gerçekleştirilecektir.

 

Saygılarımızla, 

KAYSERİ TİCARET BORSASIİlgili Dökümanlar

DÖKÜMAN ADI DÖKÜMAN AÇIKLAMA DÖKÜMAN TARİH
Seçim Takvimi

04.10.2023
Kayseri Ticaret Borsası İl KGK Seçmen Listesi

04.10.2023
Kayseri Ticaret Borsası İl GGK Seçmen Listesi

04.10.2023

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel