_

KAYSERİ TİCARET BORSASINDAN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ARAÇ TAHSİS EDİLDİ


Kayseri Ticaret Borsası Kayseri İl Sağlık Müdürlüğüne koronavirüsle mücadele kapsamında destek olmak üzere 10 adet araç tahsisi gerçekleştirdi.

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış İl Sağlık Müdürlüğünün talebi doğrultusun da pandemi hizmetlerinde kullanması amacıyla 30 gün süreyle 10 aracı İl Sağlık müdürlüğümüze tahsisini yaptık dedi.

Bağlamış Koronavirüsle mücadele kapsamında, Borsa olarak kurumlarla dayanışma içerisinde çalıştıklarını belirterek şunları söyledi. “ İlimiz genelinde COVID-19 tedbirleri kapsamında İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda yapılan çalışmalarda kullanılmak üzere 10 adet şoförlü minübüs ve otobüs ihtiyacını Kayseri Ticaret Borsası tarafından karşıladık.  Borsa olarak yaşadığımız süreçte elimizi taşın altına koymamız gereken her durumda,  toplumsal ihtiyaçların karşılanması için gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz “ dedi.

Başkan Bağlamış geçtiğimiz süreçte İlimizde faaliyet gösteren okullarımızdan gelen talepler doğrultusunda maske, dezenfektan, dezenfektan standı ve esnafımıza hijyen kiti desteğini sağladıklarını hatırlatarak, COVID-19’un ilimize etkilerini azaltmak adına sürekli mücadele ediyoruz dedi.

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel