_

Özgeçmiş


1979 yılında Kayseri’nin Develi ilçesinde doğdu. Liseyi Kayseri lisesinde bitirdikten sonra lisans öğrenimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır.

Profesyonel iş hayatına aile şirketinde başlayan Bağlamış Ülbağ Et Şirketi’nde Genel Müdürlük görevini yapmış kısa sürede başarı sağlayan Bağlamış 2003 yılında Gözde Et Şirketini kurarak Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmiştir. 2011 yılında Pir Et ve Et Ürünleri firmasında Genel Müdürlük yapmış, yine aynı yıl Şalvarlı Markasını bünyesine katarak Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüştür.

2009 yılında Kayseri Ticaret Borsası Meclis Başkanlığına seçilmiş ve 2018 yılına kadar 2 dönem Meclis Başkanlığı görevini yürütmüştür. Bağlamış 2018 yılı Nisan ayında yapılan seçimler de Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçilmiş halen Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Yine 2018 yılında TOBB 74. Genel kurulun da yapılan seçimler de Kayseri Ticaret Borsası tarihin de ilk defa Ticaret Borsaları Konseyine seçilen ilk başkan olmuştur. Ayrıca 12.04.2023 tarihinde Kayseri’de Kurulan ilk jeotermal sera olan Kayseri Kocasinan Tarıma Dayalı İhtisas (jeotermal Kaynaklı sera) Organize Sanayi Bölgesine Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiş halen Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Recep Bağlamış evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bağlamış, iş hayatının yanı sıra önde gelen sivil toplum örgütlerinde de çeşitli görevler almıştır.

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel