_

KAYSERİ TİCARET BORSASI’NDAN GAZETECİLER CEMİYETİNE ZİYARET


Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve yönetim kurulu üyeleri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cemiyet merkezinde gerçekleşen ziyarette konuşan KTB Başkanı Recep Bağlamış, Kayseri basınının her zaman özverili bir şekilde çalıştığını ifade ederek, “ Özellikle yerel basınımız zor şartlar altında görevlerini ifa etme mücadelesindeler. Kamusal anlamda çok önemli bir sorumluluğu üstlenen basınımızın desteklenmesi lazım. Bizler de Kayseri Ticaret Borsası olarak üzerimize ne düşüyorsa yapacağız” dedi. Kurbanlık hayvanlarla ilgili sorulan bir soruyu cevaplayan Başkan Bağlamış, Kayseri’de yeterli kurbanlık olduğunu ama fiyatların geçen yıla oranla biraz artacağını söyledi.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya’da, Borsa yönetiminin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, “ Ticaret Borsamız, Kayseri adına oldukça önemli kurumlarımızdan birisi. Recep Bey ve yönetimi de yeni projelerle Borsa üyelerine hizmet adına gayret gösteriyorlar. Kendilerine başarılar dileriz” diye konuştu.

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram