_

KTB'den Üyelerine Büyük Hizmet


Kayseri Ticaret Borsası (KTB), Gıda Analiz Laboratuvar yem ve tahıl analizlerini üyelere ücretsiz olarak yapıyor.

KTB’den yapılan açıklamaya göre, “ Şehrimizin potansiyelini arttırma adına Borsamız üzerine düşen görevleri yapma gayreti içerisindedir. Bu yüzden, üyelerimize destek olmak için son teknoloji cihazlara sahip Laboratuvarımızda yem ve tahıl ürünleri analizlerini ücretsiz olarak 6 saniyede yapıyoruz. Böylelikle hem üyelerimize hizmet ediyor, hem de Kayseri’de rekabet gücü yüksek, kaliteli ve verimli ürünler üretilmesine katkı sağlamış oluyoruz” denildi.

Son teknoloji NIR cihazı ile de yem, yem hammaddeleri ve hububat ürünleri analizlerini 6 saniye gibi kısa bir sürede yapıldığının kaydedildiği açıklamada şu görüşlere yer verildi:

 “ Besi yemi, süt yemi, kanatlı yemi, ruminant yem, buğday, buğday unu, arpa, soya küspesi, ayçiçeği küpesi gibi birçok ürünün analizi yapılabilmektedir. Yem, tahıl, toprak ve mikrobiyoloji analizleri ile de hizmet yelpazesini sürekli geliştirmeyi hedefleyen Kayseri Ticaret Borsası olarak üyelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projeler yapmaya devam edeceğiz. Laboratuvarımız sayesinde ilimizde tahıl üreten üyelerimizin daha kaliteli ve verimli ürünler elde etmesi, böylece ekonomimize katma değer artışı sağlanmasını hedeflenmektedir.”

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram