_

KTB Başkanı Recep Bağlamış, " Firmalarımız Dijitalleşme ve E-Ticarete önem vermeli"


TOBB önderliğinde ve Turkcell ana sponsorluğunda, Kayseri Ticaret Odası (KTO), Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) ve Kayseri Ticaret Borsası (KTB) ev sahipliğinde düzenlenen,  “Dijitalleşme ve E-ticaret” konulu etkinlik yapıldı.

KTO Salonunda yapılan etkinliğe Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
KTB Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, teknolojinin sürekli geliştiğine dikkat çekerek, “ Bilgi ve teknoloji çağına herkesin ayak uydurması gerekir. Özellikle firmalarımızın e-ticaret konusunda kendilerini sürekli geliştirmeleri ve inovasyona açık olmaları lazım. Bizlerde Kayseri Ticaret Borsası olarak üyelerimizin değişen ekonomik pazarda rekabet güçlerini arttırmak için çalışmalarımız sürüyor. Bu kapsamda, böyle yararlı bir organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, KTO Başkanı Ömer Gülsoy ve KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitçi’de birer konuşma yaparak, dijitalleşme ve e-ticaret konularında önemli mesajlar verdiler. “Dijitalleşme ve E-ticaret” etkinliğinde kendi alanlarında uzman çok sayıda konuk, katılımcılara sektörlerde yaşanan son gelişmeleri anlattılar.

Büyük ilgi gösterilen etkinliğe, KTB Meclis Başkanı Fahrettin Çalışkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet İştahlı, Bekir Çizmeli, Meclis Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri Yunus Karaca ile İsa Yürdem’de katıldı.

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram