_

KTB Yönetimi Huzurevindeki Yaşlıları Ziyaret Etti


Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bekir Çizmeli ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Yunus Karaca Huzurevinde kalan yaşlıları ziyaret etti. 
Büyükşehir Belediyesi Huzurevinde kalan yaşlılarla sohbet eden KTB Yönetim Kurulu üyeleri, yanlarında getirdikleri çeşitli hediyeleri Huzurevi sakinlerine verirken, yaklaşan Kurban Bayramlarını da tebrik ettiler. 
KTB Başkanı Bağlamış, toplumumuzda geçmiş ve gelecek arasında köprü olan yaşlıların baş tacı olduğunu ifade ederek, “ Türk örf ve adetlerimize göre büyüğe hürmet gerekir. Aynı zamanda geçmişimizin ve kültürümüzün gelecek nesillere aktarılmasında büyük rol oynayan yaşlılarımızı ihmal etmememiz, hal ve hatırlarını sormamız lazım. Bu bizim onlara karşı bir minnet borcumuzdur. Bizlerde fırsat buldukça Huzurevini ziyaret etmeye çalışıyoruz. Belediyemizin sağladığı imkanlarla rahat bir ortam var. Burada kalan yaşlılarımıza bundan sonrada elimizden geldiği kadar destek olmaya ve ziyaretlerine gelmeye devam edeceğiz” dedi.
Huzurevi yetkilileri ile de görüşen KTB yönetimi, çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Yaşlılarla tek tek ilgilenen ve onlarla sohbet eden Başkan Recep Bağlamış ve ekibi getirdikleri hediyeleri de dağıttılar.

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram