_

Başkan Bağlamış'tan 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı


10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

GAZETECİLER HALKIN SESİDİR

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü münasebetiyle mesaj yayınladı.

Başkan Bağlamış konuyla ilgili olarak şunları söyledi ; Toplumun tarafsız , eksiksiz ve doğru haber akışıyla bilgilendirilmesi, demokratik ve şeffaf milletler olmanın öncelikli özelliklerinden biridir.

Medya çalışanlarımızın kamuoyunu doğru ve eksiksiz bilgilendirme konusundaki yükümlülüklerini en iyi biçimde yerine getirmek için gösterdikleri çabaları takdirle karşılıyoruz.

Demokratik kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan medyamızın, halkımızı doğru bilgilendirmenin yanı sıra, birlik ve beraberliğimizin korunması, meselelerimizin suhuletle çözülmesine katkı sağlaması noktasında yapıcı bir rol üstlenmesi mümkündür.

Bu açıdan medya çalışanlarımızın, mesleklerini icra ederken halkımızın hassasiyetlerini göz önünde bulundurmaya özen göstermeleri, büyük önem arzetmektedir.

Son yıllardaki iletişim teknolojilerindeki hızlı gelişme yazılı ve görsel basının yanı sıra yeni medyanın da faaliyet ve etki alanını genişletmiş, kamuoyunun bilgilenme imkanlarının artmasını beraberinde getirmiştir.

Bu düşüncelerle, gazetecilerin ve medya mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, sağlık sıhhat afiyet diliyorum.

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram