_

Kayseri Ticaret Borsası Ankara'da Ekonomi Şurasına Katıldı.


Türkiye Ekonomi Şurası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili Bakanların katılımıyla TOBB İkiz Kuleler'de gerçekleştirildi.

Kayseri Ticaret Borsasını temsilen Meclis Başkanı Fahrettin Çalışkan ve Genel Sekreter Burak Yıldırım katıldılar.
Konuyla ilgili olarak Kayseri Ticaret Borsa Başkanı Fahrettin Çalışkan şunları söyledi. “ Böyle önemli bir organizasyonu düzenledikleri için TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu beye teşekkür ederiz. Biz Kayseri ile ilgili ekonomik sıkıntılarımızı Başkanımız Rıfat beye ilettik. İnşallah kalıcı çözümler üretileceğini temenni ediyoruz..”

Türkiye Ekonomi Şurasıyla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Kayseri Ticaret Borsa Genel Sekteri Burak Yıldırım şöyle konuştu.” Tüm ülkede yerelde hangi ekonomik sıkıntıların yaşandığını bu şurada Oda ve Borsa temsilcileri olarak ilettik. İletilen bu sıkıntılar, İl bazında Bakanlıklara göre tasnif edilecek. Şuradan sonra, ilgili kurumlara gönderilecek. Tabiki bizler için en  önemli teşvik bugünkü gibi Devletimizi yanımızda görmektir. Yaşanan her türlü engele ve ekonomik saldırılara rağmen sektörlere sağlanan kolaylıkların moralleri yükselteceğini düşünüyoruz. İnşallah Kayseri’deki firmalarımızda verilecek teşviklerden yaralanıp, yaşanan ekonomik sıkıntılardan kurulmayı başaracaktır.

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram