_

TOBB Meclis Üyelerine Seminer Düzenlendi.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) , Oda/Borsa Meclis Üyelerini bilgilendirme semineri düzenledi.

Ankara’da gerçekleşen seminere Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri ve  Meclis Üyeleri katıldılar.

Seminerde, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin kurumsal yapısı,  Küresel Gelişmeler ve Türkiye” konuları anlatıldı. Seminere TBMM eski  Başkanı Cemil Çiçek’te katıldı.

Seminerle ilgili olarak Kayseri Ticaret Borsa Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet İştahlı şunları söyledi “ Bu tür seminerlere Meclis Üyelerimizin katılımlarını oldukça önemsiyoruz. Hem TOBB’un kurumsal yapısı hem de Borsamızın işleyişi hakkında teknik bilgilere sahip oluyorlar. Seçimler sonrasında tüm Meclis Üyelerinin Başkan ve Yönetim Kurulunun etrafında birleşmesiyle birlikte, Kayseri Ticaret Borsası bu dönem daha başarılı hizmetler yapacaktır dedi.”

Seminerin oldukça verimli geçtiğini belirten Kayseri Ticaret Borsası Meclis Başkanvekili Hüdaverdi Özdemir " Böyle bir etkinliği düzenlediği için, TOBB Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu beye şükranlarımızı sunarız. Meclis Üyelerimiz TOBB'un kurumsal yapısı hakkında önemli bilgilere sahip oldular. Ayrıca Diğer İl'lerimizin Meclis Üyeleriyle kaynaşmamıza bilgi alışverişinde bulunmamıza vesile oldular diye konuştu.

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram