_

Kayseri Gazeteciler Cemiyetinden Başkan Bağlamış'a Ödül


Kayseri Gazeteciler Cemiyeti, " 2018'İN EN İYİLERİ" ödül töreninde, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış'a teşekkür plaketi verdi. Başkan Bağlamış'ın teşekkür plaketini Kayseri Üniversitesi Rektörü Kerim Güney verdi.

 

Kayseri'de bir restoranda düzenlenen  törene Vali Şehmus Günaydın, Ak Parti Kayseri Milletvekilleri Taner Yıldız, Mustafa Elitaş, Hülya Nergis, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, İyi Parti Kyaseri Milletvekili, Dursun Ataş, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Ak Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arık, Kayseri'de faaliyet gösteren Oda ve STK Başkanları, Küresel Gazeteciler Konseyi Başkanı Mehmet Ali Dim ve 30 şehirden gazeteciler ve cemiyet başkanları katıldılar.

 

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış kendisine layık görülen teşekkür ödülü ile ilgili olarak şunları söyledi. " Biz Kayseri Ticaret Borsası olarak, Kayseri basınımızın her zaman yanında olduk, bundan sonrada destek vermeye devam edeceğiz. Medya sektörünün zor şartlarda faaliyet gösterdiklerini biliyoruz. Sorunların çözümü için biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız."

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram