_

5 Yıldızlı Akredite Borsa Ödülünü Aldık


“TOBB’de düzenlenen Akreditasyon Sertifika Töreni’nde Kayseri Ticaret Borsamız Akreditasyon Belgesi’ni alarak 5 Yıldızlı Hizmetini tescillemiştir. Ticaret Bakanımız Sn. Ruhsar Pekcan’ın katıldığı törende TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden Belgemizi aldık. Ticaret Borsamızı temsilen, Meclis Başkanımız Fahrettin Çalışkan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet İştahlı, Meclis Başkan Yardımcısı Murat Gürgen, Genel Sekreterimiz Mustafa Burak Yıldırım ve Akreditasyon Birim Sorumlusu Alper Altaş katılmıştır.

Meclis Başkanımız Sayın Fahrettin Çalışkan’da şu şekilde konuştu: ”Üyelerimize yönelik olan 5 yıldızlı Akredite Borsa sertifikamızı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcılıoğlu’nun elinden aldık. Tüm personellerimizi tebrik ederek, borsamızı ilerleyen zamanlarda daha iyi yerlere getirmek için çaba sarf edeceğimizi bildiririz” şeklinde konuştu.
Hisarcıklıoğlu, TOBB İkiz Kuleler'de düzenlenen Akreditasyon Sertifika Töreni'nde yaptığı konuşmada, hızla gelişen ve dönüşen dünyada iş dünyasının kendisini geliştirmeye devam etmesinin çok önemli olduğunu, akreditasyon sistemi sayesinde oda ve borsaların da kendilerini dönüştürüp geliştirdiklerini söyledi.
Hisarcıklıoğlu, oda ve borsaların şu ana kadar 800 milyon liranın üzerinde proje desteği kazandırdıklarını dile getirerek, "Akredite oda ve borsalarımız, 28 ülkenin odaları ile beraber proje yürütüyorlar. Hatta yaptıkları projelerle, tüm dünyadaki oda borsaların katıldığı yarışmalarda ödül alıyorlar. Odalar ve borsalar girişimcimize en iyi şekilde hizmet üreten ve sunan merkezler haline geldi. Reel sektöre kanaat önderi oldu." diye konuştu.”

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram