_

15 Temmuz Yıldönmünde Meydandaki Yerimizi Aldık


Kayseri Ticaret Borsası, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının üçüncü yıldönümünde Cumhuriyet meydanında, geleneksel hale getirdiği vatandaşa simit dağıtımını yine gerçekleştirdi.
TOBB’a bağlı kuruluşlar olan, Kayseri Ticaret Borsası, Kayseri Ticaret Odası ve Kayseri Sanayi Odası ortaklaşa çadır kurarak vatandaşlara simit, su, çay ve meyve suyu dağıtımı yaptı.
15 Temmuz etkinlik proğramı, “ Milli Birlik Yürüyüşü “ kapsamında Vali Şehmus Günaydın ve İl protokolünün teşrifleriyle Kartal Şehitliği önünden başlayarak Cumhuriyet meydanına gelindi.
KTB Başkanı Recep Bağlamış, KAYSO Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, Oda ve Meclis Başkanları, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ortaklaşa kurulan çadırda vatandaşlara simit, meyve suyu, çay ve su ,ikramında bulundular.
Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, 15 Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma günü münasebetiyle ilgili olarak şunları söyledi. “ Hatırlanacağı üzere bundan tam üç yıl önce 15 Temmuz gecesi, ülkemizi, milletimizi, demokrasimizi, cumhuriyetimizi, aydınlık geleceğimizi yok etmek isteyen vatan hainleri harekete geçmiş, milletin silahlarını yine bu aziz ve fedakar millete doğrultarak kanlı bir darbe girişinde bulunmuşlardı. Ancak milletimiz, darbe girişimini sokakları ve meydanları doldurarak, ölümü göze alarak başarısızlığa uğrattı.
Şehitlerimiz ve gazilerimiz, 15 Temmuz gecesi, cesaretiyle, kararlı ve dik duruşuyla tarih yazdılar. Hiç şüphesiz ki, şehitlerimiz kalplerimizdeki mümtaj yerlerini daima muhafaza edeceklerdir.
Artık her yıl 15 Temmuz Demokrasi Zaferi Ve Şehitleri anma gününde kendilerini gönülden yad ederek, hatıralarını gelecek nesillere aktaracağız.
15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyoruz.
15 Temmuz Demokrasi Zaferimiz Kutlu Olsun…

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel