_

TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na İspanya Büyükelçisi tarafından takdim edilen Liyakat Nişanı törenine katıldı


Yönetim Kurulu Başkanımız Recep Bağlamış, TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na İspanya Büyükelçisi tarafından takdim edilen " Liyakat Nişanı" törenine katıldı.
Başkan Bağlamış konuyla ilgili olarak şunları söyledi. " TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na iki ülke ilişkilerine yaptığı katkılardan dolayı " İspanya Liyakat Nişanı Encomienda Payesi " verilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.
Bu ödül Başkanımızın nezdinde iş dünyamızın başarısıdır. İspanya ile olan ticari ilişkilerimiz bu ödülle birlikte daha da artacaktır. Daha çok firmalarımız karşılıklı yatırım ve ticaret yapacaktır.
Türkiye ve İspanya birlikte birbirlerine destek olarak büyümeye, gelişmeye devam edeceklerdir.
İspanyol firmalarımızı Kayseri'ye yatırım yapmaya buradan davet ediyoruz. Bu konuda bizler onlara gerekli altyapı konusunda destek vermeye söz veriyoruz. İfadelerini kullandı."
Törende Başkan Bağlamış, İspanya Büyükelçisi Juan Gonjalez Barba'ya Kayserimizin adıyla özdeşleşmiş pastırma ve sucuğunu hediye etti.

GALERİ RESİMLERİ

Sizlere daha iyi bir hizmet için bize yazın.


ÜYE TEMSİLCİ KANALI

Haritayı Göster

Facebook
Twitter
Youtube
İnstagram
Personel